Специалист по продажам со знанием польского языка

от 500 бел. руб. на руки

Откликнуться
Вы откликаетесь на вакансию в другой стране

Страна размещения вакансии — Беларусь.

В резюме не указано, что вы готовы туда переехать.

Все равно откликнутьсяНе откликаться
Смотреть отклик

Требуемый опыт работы: 1–3 года

Полная занятость, полный день

Agencja pracy tymczasowej Serwis Kadra specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników tymczasowych zarówno z Polski jak i z terenów wschodnich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Specjalisty ds. sprzedaży

Kogo poszukujemy?

  • osoby z biegłą znajomością języka polskiego w mowie i piśmie (język mówiony bliski poziomowi native-speaker);
  • dynamicznej osoby z doświadczeniem w sprzedaży usług;
  • osoby pozytywnie nastawionej do aktywnej sprzedaży;
  • osoby z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi i umiejętnościami negocjacyjnymi;
  • osoby zorientowanej na osiąganie celów;
  • doświadczonego użytkownika pakietu MS Office;
  • atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta B2B.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów na usugi proponowane przez Agencję;
  • sprzedaż usług Agencji polskim firmom;
  • prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencji biznesowej;
  • ustalanie warunków współpracy i prowadzenie negocjacji z klientami;
  • przygotowanie ofert handlowych i zawieranie umów z klientami;
  • raportowanie w systemie CRM

Oferujemy:

  • Dogodny tryb pracy - home-office - na cały etat;
  • Godziny pracy 9.00 – 18.00, pon-pt (wg kalendarza produkcyjnego RP);
  • Wynagrodzenie od 500 BYN + % od sprzedaży.

Wybierając naszą firmę będziesz mógł:

  • rozpocząć pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • realizować swoje ambicje rozwojowe w międzynarodowej spółce;
  • liczyć na premie i bonusy uzależnione od wyników pracy.

Вакансия опубликована 21 мая 2019 в Бресте

Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Похожие вакансии